Kapat

Maide’nin Altın Günü Filmi !

Anasayfa
Sinema / Dizi Maide’nin Altın Günü Filmi !
Açıkça söylemek gerekirse film’e daha gitme şansımız olmadı ama mükemmel film sever arkadaşlarımız sayesinde öğle yemeğinde spoiler yedik, ama merak etmeyin sizinle paylaşmayacağız.

Orada burada ”Recep ivedik’in kadın versiyonu bu yhaa” diye dedikodu yapanların sözleri kulağımıza geldi ama hiç takmadık. .Çünkü Maide ablamız aslında bizim kaybettiğimiz değerlerimize oynuyor. Sebebi eskiden kalma günleri kim hatırlamaz şuan en fazla ülkede 10 kadından 4’ü gün yapar hiç mi hatırlamıyorsunuz. Yediğiniz poğaçaları, börekleri, baklavaları. Yemeyin çok fazla kalori, işte maide ablamız bizlere iç ısıtıcı bir film sunuyor ama biz hala gidemedik. ”Boynumuz kıldan ince maide abla bizim gibi hergeleler sana yaranamadı”.

Özet ve Detaylar

Altın günlerinin şaşaalı ismi Maide teyze, titizliği ve marifetleri ile ünlü bir ev kadınıdır. Mahallenin en havalı altın günlerini yapmasıyla meşhur olan Maide teyzenin geniş de bir gün arkadaşı ağı vardır. Ancak günün birinde, arkadaşlarından şüphe etmesine sebep olacak bir olay başına gelir; altın günlerinden birinde Maide’nin aile yadigarı gerdanlığı çalınır. Gerdanlığı bulmak için işe koyulan Maide, İstanbul dışından gelen ergen yeğeni Yağmur ile bir liste yapar. İkili, güne gelen kadınların tek tek peşine düşecek ve hırsızı bulacaktır…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR