Kapat

Marvel’ın yeni kahramanı “Black Panther”

Anasayfa
Sinema / Dizi Marvel’ın yeni kahramanı “Black Panther”
İlk olarak ”Kaptan Amerika Kahramanlar’ın Savaşı filminde gördüğümüz black panther çok yakında vizyonlara girecek biz de HarbiOha ekibi olarak hikayesini sunmak istedik.

Film’in fragmanın da bizleri adeta mükemmel bir aksiyon karşılayacağını öğrendik. Aklımızdan tek cümle geçti. “Marvel harbiden bu işi beceriyor”. Önceki filmlerde böyle bir bilim kurgu aksiyon evreni (Altını çiziyorum evreni;film’i değil) biz ile beraber sinemadaki herkesi büyüledi hatta asıl geldiğimiz filmi bile unutturdu diyebiliriz.

Babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T’Challa, hakkı olan tahta sahip çıkmak için izole yaşayan ancak teknolojik açıdan ileri seviyede olan halkına geri döner. Ancak güçlü bir eski düşman yeniden ortaya çıktığında, T’Challa’nın yeterliliği, Wakanda’nın ve tüm dünyanın kaderini tehlikeye atan korkunç bir çatışmaya girince test edilir. İhanet ve tehlike ile karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek, halkının güvenliğini ve yaşam biçimini korumak için müttefiklerini toplamalı ve gücünü serbest bırakmalıdır.

Eski Wakanda üyesi, yeni karanlık taraf ajanı olan Nakia rolünde Lupita Nyong’o’yu ve Dora Milaje üyesi olan ve Wakanda kralı için eş olmak adına eğitilen Okoye rolünde Danai Gurira’yı göreceğimiz filmin geniş kadrosunda ayrıca American Crime Story’nin Emmy ödüllü Christopher Darden’ı Sterling K. Brown, Sherlock dizisinin Dr. Watson’ı, Hobbit serisinin Bilbo Baggins’i Martin Freeman, Letitia Wright, Winston Duke, Florence Kasumba, Sterling K. Brown, John Kani yer alıyor. “Black Panther” ülkemizde 16 Şubat 2018‘de yerli sinemalarda dönmeye başlayacak.

FRAGMAN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR