Kapat

MHP’li Vekilden Muhabire: ‘İş Bankası’nda Hissen mi Var Lan?’

Anasayfa
HABERLER MHP’li Vekilden Muhabire: ‘İş Bankası’nda Hissen mi Var Lan?’

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, bir muhabirin CHP’nin İş Bankası’ndaki hisseleri ile ilgili sorusuna, “İş Bankası’nda hissen mi var lan” yanıtını vererek sert çıkıştı.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, bazı parti milletvekilleri ile birlikte Meclis içerisinde basın toplantısı düzenledi. Toplantı sonrasında basın mensuplarının yönelttiği soruları yanıtladı. Ulusal bir televizyon kanalının muhabiri ise Cumhuriyet Halk Partisi’nin İş Bankası hisselerine ilişkin bir soru sordu.

O esnada İzzet Ulvi Yönter’in yanında bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyut, muhabire sert çıkışarak, “İş Bankası’nda hissen mi var lan” diyerek sinirlendi.  Enginyurt’un verdiği cevabın ardından milletvekillerinin gülüşmesi üzerine sert cevap alan muhabir, mesleği gereği sadece soru sorduğunu belirtip, “Lan demenizi yadırgadım” dedi. Muhabirin sözlerine karşılık Cemal Enginyurt, muhabirden özür dileyerek sözlerini “İş Bankası’nda hissen mi var?” diyerek sözlerini düzeltti.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR