Kapat

Microsoft’un 50.5 inç 4K Döndürülebilir Ekranı: Microsoft Surface Hub 2

Anasayfa
Teknoloji Haberleri Microsoft’un 50.5 inç 4K Döndürülebilir Ekranı: Microsoft Surface Hub 2

Microsoft yayınladığı videoyla Microsoft Surface Hub 2’yi tanıttı. Normal ekranla kıyasla Surface Hub 2’nin bir çok artı yönü bulunuyor. Özellikle iş yerlerinde çok büyük iş görecek gibi görünüyor.

Dünyanın en büyük yazılım devlerinden biri olan Microsoft, yayınladığı videoyla Surface Hub 2 adını verdiği akıllı ekranını tanıttı. Surface Hub 2 çoğunlukla iş toplantılarında büyük önem kazanacak. Ekran istediğimiz gibi şekil alabiliyor ve dokunmatik ekranla birlikte ekrana bir şeyler çizebiliyoruz. Aynı zamanda en fazla dört adet ekranı yan yana getirerek yatay görünüm elde edilebiliniyor.

Microsoft yayınladığı videoda sadece ön bilgiler versede, Surface Hub 2’nin 50.5 inç, 4K çözünürlüğünde ekran barındıracağını bildirdi. Ekran çoklu dokunma desteğine de sahip olacak. 3:2 görüntü oranına sahip olan ekran aynı zamanda döndürülebilme özelliğine sahip. Böylelikle herhangi bir yönde, kullanılabilirliğe olumsuz etkide bulunmadan yararlanılabiliyor.

Aynı bir toplantı tahtası gibi tekerlekli bir sehpası bulunuyor. Bu sayede taşımakta, yönünü değiştirmekte hiç bir zorluk bulunmuyor. Microsoft ayrıca, bir dizi malzeme ve montaj için Steelcase ile birlikte çalıştıklarını ve böylece cihazların kolayca taşınabileceğini söyledi.

Microsoft Surface Hub 2’nin ne zaman çıkacağı, fiyatı ne olacağı hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR