Kapat

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Öğrencilerimiz sürprizle karşılaşmayacak!

Anasayfa
HABERLER Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Öğrencilerimiz sürprizle karşılaşmayacak!

Başkanlık sisteminin gelmesi ile birlikte Milli Eğitim’in başına geçen Ziya Selçuk, ilk basın toplantısını düzenledi. 2 ay içinde 3 yıllık plan açıklayacaklarını belirten Selçuk, “Hiçbir öğrencimiz hiçbir velimiz sürprizle karşılaşmayacak” dedi. Selçuk, liselere geçiş sınavıyla ilgili olarak da düzenleme yapılacaklarını belirterek, “Çok daha dingin bir sınav dönemi geçecek” diye konuştu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ilk basın toplantısını düzenledi. 2 ay içinde 3 yıllık plan açıklayacaklarını belirten Selçuk, “Hiçbir öğrencimiz hiçbir velimiz sürprizle karşılaşmayacak” dedi.

Selçuk, her yeri okul olarak görüyoruz ve görmeye devam edeceğiz. Aydınlığı her yere taşımak istiyoruz. Çocuk neredeyse biz oradayız. Günlük ortalama 4 saat internette dolaşan çocuklarımız var. Asıl sorun oralarda yaşanıyor. Şu an bir gemi yürüyor. Bu gemiyi kenara alıp tadilat edemezsiniz. Gemi hala yürüyor. Şunu toptan kaldırıyoruz, yeniliyoruz. Bu bizim dilimiz değil.

Liselere Geçiş sınavında ise Selçuk, “Önümüzdeki yıl sınavın çocukları huzursuz eden bölümleriyle ilgili önlem alacağız. Çok daha dingin bir sınav dönemi geçecek.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR