Kapat

Neden iPhone X Almalıyız ? / Almamalıyız ?

Anasayfa
Teknoloji Haberleri Neden iPhone X Almalıyız ? / Almamalıyız ?

Aralık ayında ülkemizde satışa çıkacak iPhone X (10) Almanız ve Almamanız gereken sebepleri bir araya getirdik.

► NEDEN ALMALIYIZ ?

  1. Apple’ın Onuncu Yılına Özel Üretilen Telefonu !:  iPhone X (10), Apple’ın onuncu yılına özel olarak ürettiği iPhone modeli olduğu için asla güncelleme almayı durdurmayacaktır.
  2. Kameralar Daha Gelişmiş!: iPhone X (10), iPhone 8 ve 8 Plus modellerine göre daha da gelişmiş kameraya sahip özellikle FaceID kullanmasından dolayı ön kamerası arka kamerası kadar kaliteli ayrıca iPhone 8 ve 8 Plus’a göre ön kamera da portre modu mevcut.
  3. Ele Oturan Koca Bir Dünya !: iPhone X (10), 6.6s.7 ve 8 Plus modellerine göre daha büyük ekrana sahip kasa boyutu olarak 6,6s,7 ve 8 modelleriyle birebir aynı boyutta. Eee durum böyle olunca telefonu kullanmak için şekilden şekile girmenize gerek kalmayacak

► NEDEN ALMAMALIYIZ ?

  1. Tamiri Kendisinden Daha Pahalı!: Türkiye’den 6100 TL verip  alacağınız iPhone 10’un tamir fiyatına yeni bir iPhone 10 alabilirsiniz çünkü garanti dışı ekran değişimlerinde fiyat 279 dolar olarak belirlenmiş durumda. Ekran tamir fiyatı 279 dolar ise diğer parçalarını siz düşünün !
  2. Beta Sürümünde Bir Cihaz (Öznel): Apple bu sene farklılık yaparak ilk defa farklı tasarımda bir ürün piyasaya sürmüş durumda hal böyle olunca bir çok konuda sıkıntılar yaşayabileceğiniz bir cihaz, iPhone 10’un ülkemize gelmesine daha var olmasına rağmen yurt dışında bir çok kişide “ekran kenarında yeşil çizgi” “Bazı uygulamaların uyumsuzluğu” gibi bir çok hata ile karşılaşıldı. Bu şu demek değil “her cihaz böyle olacak” tabi ki de belli başlı cihazlarda olacak ve çözümü de vardır ancak ekran,FaceID gibi durumlarda sıkıntı yaşayacağınız kesin bir durum hiç kimse 6100 TL verip aldığı cihazın sorunlu çalışmasını istemez değil mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR