Kapat

Öteki Taraf Filmi Nasıldı?

Anasayfa
Sinema / Dizi Öteki Taraf Filmi Nasıldı?
8 Aralık 2017 tarihinde vizyona giren Öteki Taraf filmi nasıldı? biz nasıl bulduk? beklentileri karşıladı mı? gibi sorular bu makalenin konusu. Artık entrikalardan bıkmış günümüz insanı’nın gündemine damga vuracak bir film olan ”Öteki Taraf” nasıldı?

 

 

Harbi Oha ekibi olarak sizlere tüm filmleri güncel olarak size ulaştırıp yorgun gecelerinize odak sağlamak için uğraşıyoruz sadece haberlerimizi daha sık takip edip bize yardımcı olabilirsiniz.

Öteki Taraf Film’i Bizim İçin Nasıldı?

Hani bazı filmler vardır ”Ulan giriyimde zaman öldürürüm” dediğimiz, evet işte bizim için de bu film bu türdendi ama girdiğimizde adeta şok geçirircesine filme kitlenmiştik. Artık malum sevgililer bile sarılmayı bırakıp tırnaklarını yemeye başlamıştı film o kadar heyecanlıydı ki ”hadi olucak hadi ama…tüh” dediğimiz vakitlerden tutun, ”Ya yeter ***” dediğimiz vakitlere kadar bizi kenetledi. Çok güzel bir gerilim, romantizm kategorisinde bir film olmuş tebrikler.

Özet ve Detaylar

 

Başarılı bir adam yeni sevgilisi Ece ile mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde hırslı eski sevgilisi Sara reddedemeyeceği bir iş teklifiyle yeniden hayatlarına dahil olur. Sevgilisi Ece’yi de yanına alarak yeni işi için şehir değiştiren adam kısa bir süre sonra Ece’nin ortadan kayboluşuyla yıkılır. Ece arkasında bir veda videosu bırakmıştır ancak kimse Ece’den haber alamamaktadır. Kısa sürede Ece’nin yokluğunu Sara ile doldurmaya çalışan adam her yerde Ece’nin izlerini bulmaya başlar. Sara da evin her yerinden sesler duymaktadır. İkili yavaş yavaş korku ve paranoya dolu bir yola girerler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR