Kapat

PUBG İçin Mayıs Güncellemesi Yayınlandı!

Anasayfa
Oyun Haberleri PUBG İçin Mayıs Güncellemesi Yayınlandı!

Pubg’nin Mayıs güncellemesi ile oyunda birçok değişiklik ve silahlarda dengeleme yapıldı.

Tüm dünyada oldukça popüler olan PUBG için bu sabah 10.6 GB boyutunda yeni güncelleme geldi ve bu gelen güncelleme ile oyuna yeni bir araç, yeni bir silah, eklentiler ve uzun süredir beklenen harita seçme özelliği getirildi. Yeni gelen güncellemenin detaylarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

TABANCALAR

P92, P1911, P18C, R1895 ve R45’in hasarı arttırıldı.

SHOTGUN

S686 ve S1897’nin hasarı azıcık azaltıldı.

Saçma dağılımı %25 oranında azaltıldı.

SMGS

Uzağa atışlar artık dengelendi.
Mikro UZI, UMP9 ve Vector’ün hasarı azıcık arttırıldı.

ARLER

M16A4, SCAR-L, AUG ve M416’nın hasarı azıcık azaltıldı.
SCAR-L, M16A4 ve M416’nın mermi takma oranı % 30 arttırıldı.
AKM için yeniden yükleme süresi% 10 arttı.
Tüm AR’ler için yeni doldurma animasyonları eklendi

SLR

Merakla beklenen SLR silahi gelen güncelleme ile oyuna eklendi. Yeni silah SLR 7.62 mm mermi kullanıyor ve silahın jarjör kapasitesi 10 mermi olarak belirlenmiş ve uzatılmış takıldığında ise 20 mermiye çıkıyor. SLR, SKS’den daha güçlü ancak geri tepmesi daha yüksek.

Mirado

Bir diğer güzel yenilik ise oyuna yeni eklenen araç oldu. Yeni gelen aracın ismi Mirado olarak belirlenmiş ve 4 kişilik kapasitelik bir araç olarak tasarlanmış. Oldukça hızlı olan Mirado otoyolda seyahat için güzel bir seçenek oldu.

YENİ EKLENTİLER

Duckbill  – Shotgunlar((S1897, S12K))için olan bu eklenti dikey saçma dağılımını azalıyor fakat yatay dağılımı arttırıyor.

Light Grip – Geri tepme düzelmesi süresini azaltıyor ama dikey ve yatay geri tepmeyi arttırıyor. UMP9, AUG, M416, SCAR-L, SKS silahlarına takılabilecek.

Thumb Grip – Dikey geri tepmeyi azaltır, ancak yatay geri tepmeyi artırır. Ayrıca geri tepme süresini artırır. AUG, UMP9, M416, SCAR-L, SKS silahlarına takılabilecek.

İki adet yeni dürbün getirildi oyuna ve bunlar 3x ve 6x oldu.Yeni dürbünler yaygın bir loot  öğesi olarak bulunabilecek.

HARİTA SEÇİMİ

Yeni güncelleme ile birlikte uzun süredir merakla beklenen harita seçme özelliği gelmiş oldu. Erangel veya Miramar haritasını seçerek oyuna girebileceğiz. Harita seçiminde birden fazla harita seçerseniz, rastgele bir tanesi gelecek.

İlgili Haber

“PUBG İçin Mayıs Güncellemesi Yayınlandı!” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR