Kapat

Rainbow Six Siege’in Yeni Güncellemesi Operation Chimera Hakkında Yeni Bir Video Yayınlandı!

Anasayfa
Teknoloji Haberleri Rainbow Six Siege’in Yeni Güncellemesi Operation Chimera Hakkında Yeni Bir Video Yayınlandı!

Ubisoft’un başarılı oyunlarından Rainbow Six Siege’in yeni güncellemesi ile oyuna 2 yeni operatör katılıyor.

Ubisoft’un taktiksel FPS türündeki popüler oyunu olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Yeni gelecek olan Operation Chimera güncellemesi ile oyuncular yeni oyun moduna ve iki yeni karaktere kavuşuyor. Lion ve Finka isimli bu iki karakter ilk olarak yeni sezon indirilebilir içeriğine sahip oyunculara, sonrasında ise tüm oyuncuların kullanımına sunulacak.

Güncelleme hakkında yapılan açıklamaya göre saldırı karakteri olan Finka, silah olarak Spear .308, SASG-12, ve 6P41. PMM tabancası ve GSH-18’i kullanıyor. Finka takımına aynı defans karakteri olan Doc gibi can takviyesini sağlayabiliyor. Ancak karakter mekaniğinin Doc’tan tamamen farklı olduğunu söyleyebiliriz.

Lion ise V308, 417 Marksman Rifle, SG-CQB, P9 tabancası ve LFP586 silahlarına sahip karakterimiz atak karakteri olarak karşımıza çıkıyor. Belirli bir alanı kontrol altına alıp, alandaki hareketliliği kolayca gözlemleyebilen Lion fazlasıyla kullanışlı olduğunu söylemek mümkün. İki karakterin hız ve zırh seviyesi ise orta seviyelerde olacak.

Yeni gelcek oyun modu ise hikayeli zombi modu olacak bu zombi modu Operation Chimera ile birlikte 6 Mart tarihinde başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR