Kapat

Reynmen vs Fatih Yasin Boks Maçı Ne Zaman?

Anasayfa
HABERLER Reynmen vs Fatih Yasin Boks Maçı Ne Zaman?

Reynmen ile Fatih Yasin boks maçı ne zaman? Fatih Yasin 3 eylül sabahı instagram hikayesinden “Reynmen ile gerçek anlamda dövüşmek istiyorum. Arkadaşça, dostça dövüşmek istiyorum. ” dedi.

Renmen vs Fatih yasin boks maçı ne zaman olacak? Fatih Yasin Reynmen’e boks maçı teklif etti. Fatih Yasin bu sabah saatlerinde instagram hikayesinde ” Reynmen ile gerçek anlamda dövüşmek istiyorum. Arkadaşça, dostça dövüşmek istiyorum. 1 ocağa kadar bende kendimi hazırlayıp ciddi ve emin bir şekilde reynmenle dövüşebileceğime hazır olacağımı düşünüyorum. ” dedi.

Bunun üzerine Yusuf Aktaş yani lakabı Reynmen hikayesinde “Fatih Yasin bana boks maçı teklif etmiş. Eğer davalık bir durum olmayacaksa ve herhangi bir sıkıntı çıkmayacaksa üçünüzü aynı günde aynı ringde istediğiniz zaman istediğiniz yerde dövmeye hazırım. Fatih yasin bu işin içinden tek başına sıyrılamazsın. Hiç de öyle arkadaşça, dostça deme Fatih birbirimize olan kinimiz o rinde kusalım. Daha sonrasında arkadaşça ve dostça kalabileceğimizden zaten eminim. Eğer hala yaşıyor olursan tabi. Ve Fatih kardeşim eğer gerçekten bunu istiyorsan hiç şova kaçma çünkü ne sen Ksi’sın bende Logan Paul, bırakalım insanların ceplerinde kalsın paraları. Tamamen sosyal medyadan ve kameralardan uzak. Bu etkinliği kendi aramızda gerçekleştirebiliriz. ” dedi

Fatih Yasin’in Açıklama Videosu

Reynmen’in Açıklama Videosu

Fatih Yasin vs Reynmen Boks Maçı Ne Zaman Olacak?

Reynmen ile Fatih Yasin’in boks maçı ne zaman olacağı belli değil fakat 2019 yılında olacağı kesin. Çünkü Fatih kendini hazır olmadığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR