Kapat

Romantizm Film Önerisi – Aşk Yemini

Anasayfa
Sinema / Dizi Romantizm Film Önerisi – Aşk Yemini

Bazı insanlara aşk çok saçma gelebilir bazı insanlar da aşk için dağları bile delebilir ama hangi insan aşkını ikinci kez kazanmak için her şeyi yapar?

Bağımsız bir aşk hikayesi, bağımsız bir serüven. Aşk yemini: Evet dostlar günümüzün periyodik sorunlarından biri de “Aşk”. Ferhat şirin’i için dağları bile delebiliyor şimdi ki aşıklar da Instagram hikayelerine “Seviyorum ama kimi en tatlı birisini..” tarzında absürt komedi ayağı altına bizleri sokuyor. Aşk dediğin nedir ki? Aşk sevmek midir? Değer vermek midir? Aşık nasıl olunur? Ya da aşk insanı nasıl bulur? Biz yorgun ve argın kesimden olmayıp kahvesini yudumlayan kesimden olalım. Bir kuple rica.

 

Özet ve Detaylar

Yeni evlenmiş birbirine aşık bir çift olan Paige ve Leo bir gece arabada evlerine dönerlerken, bir trafik kazası geçirirler. İkisi de sağ kurtulur fakat Paige 5 sene boyunca komada kalır. Her gün sevgili karısının uyanmasını bekleyen Leo, Paige komadan çıktığında ciddi bir şok yaşar. Zira Paige, ağır bir hafıza kaybına uğramıştır ve kazadan önceki hayatına dair çok az şey hatırlamaktadır. Leo şimdi her şeye yeniden başlayarak Paige’in sevgisini yeniden kazanmaya, bütün hatıralarını beraber yaşadıkları anları geri getirmeye çalışacaktır…
Senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı televizyon filmi Grey Gardens ile Altın Küre ve Emmy ödüllerini kucaklayan yönetmen Michael Sucsy’nin ilk uzun metrajlı sinema filmi olan romantik yapımın başrollerini genç aktörler Channing Tatumve Rachel McAdams paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR