Kapat

Samsung Galaxy S9 Lite, iPhone X Gibi Olacak

Anasayfa
Mobil Haberler Samsung Galaxy S9 Lite, iPhone X Gibi Olacak

Samsung Galaxy S9 Lite modelinde çift kamera donanımı parmak izi okuyucusundan ayrılmış durumda. Kamera dizaynı iPhone X’te olduğu gibi sola dikey şekilde yerleştirilmiş. Yani Samsung Galaxy S9 Lite, iPhone X’ten izler taşıyacak gibi görünüyor.

SM-G8850 olarak adlandırılan bir akıllı telefonun Samsung Galaxy tarafından Galaxy S9 Lite olacağı bildirildi. Samsung Galaxy S9 Lite, iPhoneX’ten dizayn olarak bir çok özellik kopyalamış gibi duruyor. Öncelikle çift kamera donanımı parmak izi okuyucusundan ayrılmış durumda  ve kamera dizaynı iPhone X’te olduğu gibi sola dikey şekilde yerleştirilmiş.

Samsung’un Note 9’dan önce SM-G8850 kod adıyla Galaxy S9 Lite adlı cihazını tanıtacağı söyleniyor. G8850’nin aslında resmi bir adı yok ancak adı son dönemde Galaxy S9 Lite olarak anılmaya başlandı. Piyasaya çıkacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. G8850’nin, tamamen yeniden tasarlanması bekleniyor.

Aslına bakılırsa, 5.8 inç yerine 6.3 inç olduğu bildirilen ekran, Samsung‘un kavisli camı ve Infinity Display özelliğiyle gelecek. Samsung, bu modelde muhtemelen kablosuz şarja da yer verecek.

Samsung Galaxy S9 Lite hakkında önümüzdeki ay çıkacak daha fazla detayı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR