Kapat

Samsung Galaxy S9’a Arama Kaydetme Özelliği Geldi!

Anasayfa
Mobil Haberler Samsung Galaxy S9’a Arama Kaydetme Özelliği Geldi!

Galaxy S9 ve S9+ modellerine arama kaydetme özelliği geldi. Arama kaydetme özelliği mayıs güvenlik düzeltme ekini içeren bir güncelleme ile birlikte geldi.

Görüşmelerimizi bazı zamanlar kaydetmek isteriz ve çoğu android ve ios cihazlarda uygulama haricinde bu imkansız oluyor. Bazı önemli durumlarda işimizi garantiye almak için görüşmelerimiz kaydetmek isteriz. Bunun için Galaxy S9 ve S9+ modellerine arama kaydetme özelliği geldi.

Arama kaydetme özelliği şimdilik sadece Hindistan, Hollanda, Romanya, Rusya, İspanya, İsviçre ve İngiltere’deki S9 ve S9+ modellerinde bulunuyor. Ülkemizde bunun gibi arama kaydetme uygulamaları yasak olduğundan henüz Türkiye’ye güncelleme verilmedi ama gelecek günlerde bu özellik ülkemize de gelmesini bekliyoruz. Saydığımız ülkeler dışında başka ülkelere de yayılacak fakat Samsung, arama kaydını ülkelerden onay almadan yasa dışı olarak dağıtmayacaktır.

Yeni arama kayıt özelliğini içeren güncelleme, telefona bağlı olarak G960FXXU1BRE5 ve G965FXXU1BRE3 kod adıyla geldi. Bu güncellemeyi aldıysanız ve aramalarda kaydet seçeneğini bulamıyorsanız, bulunduğunuz ülkede bu özelliğin yasa dışı olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR