Kapat

Samsung, Galaxy S9’un Ekranındaki Ölü Nokta Sorunu Hakkında Açıklama Yaptı

Anasayfa
Mobil Haberler Samsung, Galaxy S9’un Ekranındaki Ölü Nokta Sorunu Hakkında Açıklama Yaptı

Samsung Galaxy S9 kullanıcılarının bazılarının dokunmatik ekranında ölü nokta olduğunu iddia etmiş ve birçok kullanıcıdan şikayetler gelmişti. Bunun üzerine Samsung, kullanıcılara ölü noktalar hakkında açıklama yaptı.

Samsung’un Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modelini satın alan ilk kullanıcılar, ekranda ölü noktalar olduğunu iddia etmişti. Ekranda ölü nokta bulunması dokunmatiği etkilemeyeceği anlamına geliyor. Tüm Galaxy S9 ve Galaxy S9+ kullanıcıları bu sorundan şikayetçi olmasa da sorunun yaygın olup olmadığı daha netlik kazanmadı. Bu sorunu gören müşterilerin yardım almak için Samsung’la iletişime geçmeleri öneriliyordu.

Samsung, gelen şikayetler üzerine bu açıklamayı yaptı: “Samsung’da müşteri memnuniyeti işimizin özüdür ve mümkün olan en iyi deneyimi sunmayı amaçlamaktayız. Galaxy S9/S9+ dokunmatik ekran duyarlılığı ile ilgili ortaya çıkan sınırlı sayıdaki raporları inceliyoruz. Sorundan etkilenen müşterileri araştırıyoruz. Bu ve benzer sorunu yaşayan tüm müşterilerimizin bizimle doğrudan iletişime geçmesini istiyoruz.”

“Samsung, Galaxy S9’un Ekranındaki Ölü Nokta Sorunu Hakkında Açıklama Yaptı” üzerine 2 yorum

  1. Yusuf Şentürker says:
  2. Lutfy says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR