Kapat

Samsung S9 ve S9+’ın Fiyatları Sızdırıldı!

Anasayfa
Teknoloji Haberleri Samsung S9 ve S9+’ın Fiyatları Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın tanıtımlarına çok az kala fiyatları internete sızdırıldı. Geçen yıl çıkan Samsung S8 ve S8+’a tasarım olarak benziyor. Samsung’un bu yılki amiral gemileri cepleri baya yakacak gibi gözüküyor.

Samsung‘un bu yılki amiral gemileri S9 ve S9+, daha tanıtılmadan fiyatları sızdırıldı. Galaxy S9’un 2018’de Qualcomm’un Snapdragon 845 yonga setini kullanan ilk telefonlarından biri olması bekleniyor. Yani bu da telefonun hızlı olacağı anlamına geliyor. Galaxy S9 ile ilgili her geçen gün farklı bir sızıntı geliyor. WinFuture’den Roland Quandt, Twitter’dan yaptığı paylaşım ile Galaxy S9 ve Galaxy S9+ fiyatlarını ortaya çıkardı.

Buna göre Galaxy S9 1123 dolar, Galaxy S9+ ise 1251 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Buna göre Galaxy S9 Türkiye’de ek vergiler hariç 4241 TL, Galaxy S9+ ise 4724 TL sahip olacak. Tabi bu fiyatlara ülkemizdeki vergi oranları da eklenince fiyat oldukça yükselecek.

Bununla birlikte Quandt, Norveç fiyatlarının tipik olarak ABD ve Avrupa’daki diğer ülkeleri fiyatlarından daha yüksek olduğunu da belirtti. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ sırasıyla ABD’de 750 ve 850 dolar seviyesinde piyasaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR