Kapat

Samsung’dan 3 Kameralı Telefon: Galaxy S10

Anasayfa
Mobil Haberler Samsung’dan 3 Kameralı Telefon: Galaxy S10

Samsung’dan 3 kameralı telefon geliyor. Samsung, tıpkı Huawei P20’de olduğu gibi 3 kameralı telefon çıkaracak: Galaxy S10

Son zamanlarda akıllı telefon şirketleri birbirleriyle rekabet içinde. iPhone X’de iki kamera bulunurken, Huawei değişikliğe giderek 3 kameralı P20 çıkarmıştı. Şimdi ise Samsung noktayı koydu. Güney Kore kaynaklı aldığımız bir habere göre Samsung çıkaracağı Galaxy S10’un arka tarafında 3 kamera bulunduracak.

Samsung, Galaxy S10 modelini ocak ayında duyurmayı planlıyor. Samsung, iPhone X Plus’dan önce duyurmayı hedefliyor. Samsung, normal çekimler için 40 MP, monokrom için 20 MP ve zoom için 8 MP’lik arka kameraları bulunan Huawei P20 Pro’ya nasıl bir alternatif sunacağı merak konusu. Üç kamera desteği sayesinde Galaxy S10’a gelişmiş optik zoom, düşük ışıkta kaliteli çekimler, yüksek görüntü keskinliği gibi avantajlar kazandırmayı planlayan Samsung, cihazı 3D algılama sensörüyle de donatmayı planlıyor.

Sadece Samsung ile de kalmıyor bir çok mobil telefon üreticileri bu üç kamerayı 2019 yılında tanıtmayı planlıyor. İlk olarak üç kameralı telefonu Huawei şirketi, P20 ile çıkarmıştı. Bunun peşinden de Güney Kore merkezli aldığımız haberlere göre Galaxy S10’da üç kamera kullanılacak. Apple, iPhone X Plus’ın arka tarafında üç kamera kullanır mı bilinmez ama kullanma ihtimali yüksek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR