Kapat

SIM Kartı Desteği İle Gelen Yeni Huawei Watch 2 2018 Tanıtıldı

Anasayfa
Teknoloji Haberleri SIM Kartı Desteği İle Gelen Yeni Huawei Watch 2 2018 Tanıtıldı

Son zamanların gözde ismi olan Huawei markası bu seferde sim kartı desteği ile gelen yeni akıllı saatini duyurdu: Huawei Watch 2 2018

Şirketlerin giyilebilir teknolojisi her geçen gün gelişmekte, yeni ürünler, yeni modeller ve yeni geliştirmeler çıkarmakta. Piyasada birçok akıllı saat modeli bulunuyor ve birçoğunun sim kart desteği yerine telefonla direk kablosuz bağlantı yaparak telefon görüşmelerine imkan sunuyor. Akıllı telefon piyasasında son günlerin gözde markası olan Huawei, yeni akıllı saatini tanıttı. e-SIM, nano-SIM ve Bluetooth bağlantılı olmak üzere üç farklı modelde piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Huawei Watch 2 2018’in Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Watch 2 2018’in ekranına baktığımız zaman OLED bir ekranla birlikte 390 x 390 piksellik çözünürlük sunuyor. Watch 2 2018, işlemci bakımından Snapdragon 2100’den güç alıyor. Bununla birlikte Watch 2 2018’ye 768 MB RAM ve 4 GB depolama alanı eklenmiş.

Huawei Watch 2 2018 aynı zamanda IP68 sertifikasına sahip bundan da saatin su geçirmez olduğu anlaşılıyor. Watch 2 2018’e NFC bağlantısı eklenmiş bunun sayesinde özellikle Çin’de yaygın olan temaslı ödeme sistemlerinde rahatça kullanılabiliyor. İçerisinde aynı zamanda GPS bulunuyor. Bu da sportif aktivitelerinizi gerçek zamanlı şekilde takip edebilen Watch 2 2018, aynı zamanda koşu sırasında kalp atış hızınızı takip edebiliyor.

Bütün bu özelliklerin enerjisini içerisinde bulunan 420 mAh pilden alıyor. Akıllı saatte 4G açıkken 1 gün, 4G kapalıyken normal kullanımlar için 2 güne kadar dayanabiliyor.

Huawei Watch 2 2018’in fiyatına gelecek olursak, Çin’deki fiyat etiketlerine göre 4G destekli yani sim kartı takılabilen modeli 310 dolar, bluetooth bağlantılı olan modeli ise 240 dolara satın alınabiliyor. Ürünün Türkiye’ye ne zaman geleceği konusunda bilgi verilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR