Kapat

Ne Kadar ulan* Bir Film ? – Son Durak Eleştiri

Anasayfa
Sinema / Dizi Ne Kadar ulan* Bir Film ? – Son Durak Eleştiri

İki yönetmen kalkmış hadi bir film yapalım demişler bizim Türk milletimizin gençleri ağzının suyu akarak izlemişler. Acaba neden?

Her serisinde “Ya Allah aşkına bırak o oradan nasıl oraya şey olur” dediğimiz yapımda insanlar kehanetin ırzına geçip artık oyun hilesi kıvamına gelmiş, Geleceğe İlerleme noktasında bir çığır başlatıyor “Oğlum siz nasıl becerdiniz lan?”

İnsanlar ölmesi gereken yerde ölmez (ya da ölmesi ertelenir) sürekli bir gerilim sürekli bir abartı sürekli bir kan, dehşet. Yeter ama bizim de bir göz zevkimiz var. Filmi beğenmedim. Seriyi beğenmedim. HarbiOha Ekibi olarak bu filmi eledik. Artık bir daha ki maçlara.

Özet ve Detaylar

Alex Browning’in kimselerde olmayan bir yeteneği vardır. Ölümün ne zaman geleceğini öngörebilmektedir. Ancak ölüm, bir şekilde kaçış yollarını engellemek istemektedir. Paris’e okul arkadaşlarıyla beraber yapacağı gezide bindiği uçağın havada bir kaza geçireceğini öngörür ve bir şekilde arkadaşlarıyla birlikte uçaktan inmeyi başarır. Uçak gerçekten de havada bir patlama geçirir. İçerisindeki herkes hayatını kaybeder. Alex ve arkadaşları o an için şanslıdırlar. Ancak önceden ölüm ile noktalanmış olan kaderleri, onları almak için Azrail ile işbirliği yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR