Kapat

Steam’de 24 TL’ye Satılan Flame in the Flood Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Anasayfa
Oyun Haberleri Steam’de 24 TL’ye Satılan Flame in the Flood Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Steam üzerinde 24 TL’ye satılan Flame in the Flood oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu. Bundan iki yıl öncesine kadar olumlu yorumlar alan oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Bağımsız oyunlar arasından adını sıkça duyduğumuz Flame in the Flood oyunu Humble Bundle aracılığı ile ücretsiz oldu.  Eğer steam hesabınız varsa kütüphanenize eklemenizde fayda var.

Peki Flame in the Flood Nasıl Bir Oyun?

Amerika’nın güney bölgesinde geçen oyunda ciddi bir sel felaketi yaşanmış. The Flame in the Flood’un dünyasında gezdikçe bu felaketin uzun zaman önce yaşandığını anlıyoruz. Çünkü bir zamanlar kasaba ve yerleşke olan alanlar yavaş yavaş doğa ana tarafından tekrar fethedilmiş.

The Flame in the Flood’da bir hayatta kalma oyunundan beklendiği gibi açlık, susuzluk ve yorgunluk gibi problemlerin üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Bunlara ek olarak vahşi hayvanlar, hastalık ve geceleri oldukça soğuyan hava da işleri bizim için biraz daha zorlaştırıyor.

Salımızla nehir boyunca güneye doğru ilerlediğimiz oyunda küçük adalar ya da bir zamanlar yerleşke olan bölgelere denk geliyoruz. Zamanında kamp, balıkçı klubesi, tamirhane vb… olarak kullanılan bu gölgelerde kimi zaman tavşan, kimi zaman da aç kurtlarla karşılaşabiliyoruz.

Oyundaki basit Crafting sistemi sayesinde tavşan, kurt, ayı ya da yaban domuzu avlamakta kullanacağımız çeşitli tuzaklar, zehirli yem ve yay yapabiliyor, ayrıca etraftan topladığımız ham maddelerle yiyecek, ilk yardım malzemeleri ya da kıyafet gibi ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR