Kapat

Steam’de Cüzdan Kodu Satın Almak

Anasayfa
Oyun Haberleri Steam’de Cüzdan Kodu Satın Almak

Dijital dünyanın en popüler sektörlerinden biri de oyun sektörüdür. İnsanların boş vakitlerinde güzel vakit geçirmek üzere ilgi gösterdiği oyun sektöründeki şirketler dünya sıralamasında dereceye girecek kadar büyük çaptadır. Oyunlara olan bu ilgi bu sektörün büyümesinde en önemli paya sahip etkendir. Özellikle sosyal ağların ve insanlar arası etkileşimin çoğalmasıyla ilgi gösterilen multiplayer oyunlar adeta bir karnaval havasında oynanıyor ve heyecan doruklara çıkıyor.

Steam Türkiye’de de faaliyet gösteren ve insanların orijinal oyunları tüm imkanlarından yararlanabileceği şekilde indirimli fiyatlardan almasını sağlayan bir platformdur. Yaptığı cazip indirimlerle insanların kalbini kazanmayı başaran Steam platformu oyun sektörünün öncüsü konumuna geldi diyebiliriz. Steam üzerinden oyun satın alabilmeniz için öncelikle steam cüzdan kodu satın al bağlantısına tıklayarak işlemlere başlamanız gerekmektedir. Steam cüzdan kodu Valve Software’nin kullandığı güvenliği sağlanmış bir ödeme yöntemidir. Örneklendirmek gerekirse 100 TL değerinde bir oyun satın alacaksanız steam cüzdan kodu satın al bağlantısını kullanarak 100 TL’lik kod almanız gerekmektedir. Steam cüzdan kodu satın al aracılığıyla alacağınız kodu oyun alımlarında gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz. Steam cüzdan kodu sayesinde satın aldığınız oyunların içinde steam kodunu destekleyen marketlerden de alışveriş yapabilirsiniz.

 

Steam kodlarının fiyatı sizin alım yapacağınız tutarla orantılıdır. 300 TL’ye kadar Steam kodu alma şansına sahipsiniz. Steam kodları 15 haneden oluşur aaaaa-bbbbb-ccccc şeklindedir. Usulsüz şekilde steam cüzdan kodu arayışınız varsa bunu sonlandırmanız faydanıza olacaktır. Çünkü VALVE firması bunların takibini titizlikle yapmaktadır.





İnsanların keyifle oynadığı oyunlardan biri de Türk yapımı olan Zula oyunudur. Zula Türkiye ile birlikte dünyanın da farklı yerlerinde oynanan bir video oyunudur. Zula oyununun ülkemizde en çok keyif veren yanı kendi bildiğimiz sokaklarda dolaşarak oyunu oynamamızdır. Zula oyununda seçtiğiniz online karakterinizi geliştirmek için altına ihtiyacınız olacaktır. Zula altın satın al bağlantısını kullanarak karakterinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan altını satın alabileceksiniz. Zula altın fiyatlarını merak ediyorsanız Zula altın satın al bağlantısını tıkladıktan sonra fiyat tablosunda gerekli detayları görebileceksiniz. Zula altın satın al işlemini yaparken bir çok ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Size uygun paketi seçtikten sonra ödeme yönteminizi belirleyerek işleme devam edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cüzdan Kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR