Kapat

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Operation Para Bellum Güncellemesi Yayınlandı!

Anasayfa
Oyun Haberleri Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Operation Para Bellum Güncellemesi Yayınlandı!

Ubisoft’un başarılı oyunlarından Rainbow Six Siege Operation Para Bellum güncellemesi Playstation, Xbox ve PC için yayınlandı. Yeni güncellemeyle oyuna iki yeni defans operatörü ve bir yeni yeni harita geliyor.

Ubisoft’un taktiksel FPS türündeki popüler oyunu olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Yeni gelecek olan Operation Para Bellum güncellemesi iki yeni karakteri yeni bir haritayı ve birçok hata düzeltmesini içeriyor.

Alibi

Güncellemeyle gelen yeni defans karakteri olan Alibi, 3 speed 1 armora sahip. Karakterimiz ana silah olarak Mx4 Storm, ACS12 silahını kullanıyor. Tekli olarak ise KERATOS .357 Pistol tabancası ve Bailiff 410 Pistol kullanıyor. Yan ekipman olarak ise Impact Grenade veya Deployable Shield seçebiliyoruz. Alibi Prısma isminde 3 adet hologram bırakıyor. Bu hologramlar sayesinde atak operatörlerini şaşırtabileceksiniz.

Maestro

Maestro ise ana silah olarak ALDA 5.56 ve ACS12 silahlarını kullanıyor. Tekli olarak KERATOS .357 Pistol ve Bailiff 410 Pistol kullanan Maestro 1 speed ve 3 armora sahip bir operatör olmasıyla oldukça ağır bir karakter olacak. Maestro Evıl Eye isminde yüksek enerjili lazer ışınlarını ateşleyen uzaktan kumandalı bir taret kullanıyor. Bu taret hem kamera olarak hem de silah olarak kullanmak mümkün olacak. Evıl Eye mermi ve yakın dövüşten etkilenmiyor.. Son olarak, Evil Eye dumanın içinde görebiliyor.

Yeni Harita Villa

Thatcher Elite Skin

Oyuna gelecek olan bir diğer önemli güncelleme ise Thatcher için elite skin çıkacak olması. Ubisoft’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı elite skini birçok oyuncu alacak gibi gözüküyor. 

Operation Para Bellum Silah Skinleri

Yeni gelecek olan güncellemeyle birlikte 4 adet yeni skin geliyor. En sağda bulunan kırmızı skini kalkanı olan operatörler içinde kullanabiliyoruz.

 

 

CLUB HOUSE MAP BUFF

Oyunun haritanlarından biri olan Club House mapinin birçok yeri değişiyor. Eski Club House’dan baya bir farklı olacak. Yeni güncellemeyle birlikte deneyip görebilirsiniz.

Operatör Dengeleme 

ECHO

  • Echo’nun artık 2 Yokai dronu olacak.
  • Yokai dronundan bulunan sersemletme özelliği 3’den 2’ye düştü.
  • Tam boşaldıktan sonra yeniden dolma süresi 20 saniyeye çıkarıldı.

Operatör Hızları

  • 3 hıza sahip operatörler artık bir tık yavaş ilerleyecek.
  • 3 armora sahip operatörler bir tık hızlı ilerleyecek.
  • Operatörler elde tabanca olunca bir tık daha hızlı ilerleyecek.

PICK AND BAN

Pro League’de uygulanacak olan bu sistemde takımlar artık operatör banlayacaklar. Her iki takımda ikişer operatör 1 atak 1 defans olmak üzere banlayacaklar ve o oyun boyunca seçilemeyecekler.

Kurşun Geçirmez Kamera

• Frost –  Deployable Shield yerine kurşun geçirmez kamera veriliyor.
• Doc – Deployable Shield yerine kurşun geçirmez kamera veriliyor.
• Mute –Deployable Shield yerine kurşun geçirmez kamera veriliyor.
• Castle –Deployable Shield yerine kurşun geçirmez kamera veriliyor.
• Caveira – Dikenli tel yerine kurşun geçirmez kamera veriliyor.
• Vigil – Dikenli tel yerine kurşun geçirmez kamera veriliyor.

Yeni Defuse Animasyonu

Operation Para Bellum güncellemesi ile beraber gelecek olan bir güzellikse Defender’lar artık defuserı yeni bir animasyon ile beraber çözecekler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR