Kapat

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Yakında Türkçe Oluyor!

Anasayfa
Oyun Haberleri Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Yakında Türkçe Oluyor!

Ubisoft’un sevilen oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’e Türkçe dil desteği geliyor.

Ubisoft Türk oyuncularının uzun süredir beklediği Türkçe dil desteğinin geleceğini bugün açıkladı. 30 milyondan fazla oyuncusu bulunan Taktiksel FPS oyunu olan Rainbow Six: Siege’in 3. yıl 2. Sezon Operasyo’nu olan Para Bellum ile birlikte gelecek olan Türkçe dil desteği tüm menüyü, seçenekleri, operatör, ekipman ve harita seçimi gibi kullanıcı arayüzlerini içeriyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in Türkiye’ye açılması hakkında açıklama yapan Rainbow Six Siege Marka Direktörü Alexandre Remy şunları söyledi, “Tüm takım adına konuşarak, Türk oyuncuların oyunumuza gösterdiği ilgiden çok memnunuz. Rainbow Six konusunda sahip oldukları sadakat, tutku ve coşkuya çok değer veriyoruz ve bu önemli oyun öğelerini yerelleştirerek minnettarlığımızı gösterebildiğimiz için gerçekten çok mutluyuz. Daha önce de söylediğimiz gibi, Rainbow Six Siege’ın en değerli unsuru oyunculardır ve bu yüzden her zaman oyuncu deneyimini olabildiğince mükemmel yapmak için çaba göstereceğiz. ”

Rainbow Six Siege bu haftasonu oyunu daha önce oynamamış oyuncular için ücretsiz oluyor. PC platformunda 17-20 Mayıs 2018 arasında Xbox One ve PlayStation 4 içinse 17-21 Mayıs 2018 tarihleri arasında indirip ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR