Kapat

Türkiye’den Utandıracak Bir Olay Daha: Öz Amcası Tarafından Tacize Uğrayan Genç Kız!

Anasayfa
HABERLER Türkiye’den Utandıracak Bir Olay Daha: Öz Amcası Tarafından Tacize Uğrayan Genç Kız!

İnternet’e yüklediği video ile çok kısa sürede gündeme oturan 18 yaşında ki Bahar Doğrul, yüklediği videoda öz amcası tarafından tacize uğradığını ve kendisini kaybetmiş biz insanlıktan, cumhurbaşkanından yardım istedi.

Artık ülkemizde bu tip durumlar azalması gerekirken nedense daha da çok çoğalıyor! Artık Cumhurbaşkanının ve Savcıların bu işe bir son vermesi lazım.

Bahar Doğrul yayınladığı videoda öz amcası tarafından tacize uğradığını ve insanlardan, Cumhurbaşkanından yardım istediğini, Cumhurbaşkanı ile konuşmak istediğini bu olayların sonlanması daha kaç tane genç kızın ölmesi gerektiğini söyledi…

Ülkemizde bu iğrençliğin yayılmasında başrol oynayan dini tarikat ve cemaatler bir an önce kapatılmalı ki iki gramlık aklı olan bazı kişilerin beyni öz yeğenine veya kızına sarkacak kadar kirlenmesin…!

Polis Teşkilatımızdan, Adalet Bakanlığımızdan ve tüm avukatlarımız, savcılarımızdan bu gencecik kıza bu pisliği yapan ahlaksıza en büyük cezayı vermeleri için harekete geçmesini rica ediyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR