Kapat

Twitter’dan Bitcoin Hediye Edecek

Anasayfa
Bitcoin Twitter’dan Bitcoin Hediye Edecek
Twitter üzerinden Bitcoin hediye edeceğim diyen @TravWeav adlı kullanıcı ortalığı karıştırdı. 1500 adet bitcoini bulunan kullanıcının 5 şanslı kişiye bitcoin hediye edeceğini söylüyor. Peki hediye bitcoin çekilişine nasıl katılınır?

 

 

Bitcoin son zamanlarda çok popüler oldu ve popülerliğini ilerletmeye devam ediyor. Eskiden beri tanışmışlığı olan kişiler için hariç tabi. Bitcoin son 2 günde çok büyük bir artış göstererek 65.000 TL civarına çıktı. Bunun üzerinde bir çok kişi daha da çıkar umudu ile bitcoin almaya ve bitcoin işine girmeye devam ediyor. Bizde bundan 6-7 yıl önce alsaydık şuanda zengindik.

Travis Weaver adındaki Twitter kullanıcısı beş şanslı kişiye bitcoin hediye edecek. Travis Weaver, attığı tweet de “2011 yılında her biri 2,87$’dan 1500 adet bitcoin aldım. Bunu RT yapan şanslı 5 kişiye bitcoin hediye edeceğim. Mutlu Noeller” dedi. Attığı tweet 181 binden fazla RT aldı.

Travis Weaver’ın 1500 adet bitcoine sahip olduğuna herhangi bir kanıt yok. Aynı şekilde şansı 5 kişiye hediye edecek diye bir garanti de yok. Ancak tweet’i her geçen dakika daha fazla RT ve daha fazla yorum alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR