Kapat

WhatsApp Kullanıcı Verileri Nasıl İndirilir?

Anasayfa
Nasıl Yapılır WhatsApp Kullanıcı Verileri Nasıl İndirilir?

WhatsApp, yeni gelecek olan güncelleme ile birlikte kullanıcıların uygulamanın üzerinde topladığı verileri görüntülemesine ve indirmesine olanak tanıyan özelliği yeni çıkacak olan güncelleme ile vermeye hazırlanıyor.

WhatsApp 2.18.50 Beta güncellemesi bazı merak uyandırıcı yeni özellikler ve ufak hata düzeltmeleri ile birlikte geliyor. WhatsApp bunların da dışında kullanıcıların uygulamanın üzerinde topladığı verileri görüntülemesine ve indirmesine olanak tanıyan özelliği yeni çıkacak olan güncelleme ile beta olarak vermeye hazırlanıyor.

Bu özellik, şimdilik bazı kullanıcılara sunuldu. Önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılar için aktif hale getirilmesi bekleniyor. Kullanıcı verilerini indirme özelliği size geldiyse aşağıdaki adımları izleeyrek verilerinizi indirebilirsiniz.

  • WhatsApp’ın ana penceresinin sağ üst kısmındaki 3 noktaya basın
  • Ayarlar’a gidin
  • Hesap menüsüne gidin
  • Hesap bilgilerini talep et seçeneğine basın

“Hesap” bölümünde “Verilerimi İndir” başlıklı yeni bir simge çıkıyor. Bu, WhatsApp üzerindeki tüm dosyalarınızın bir yedeğini indirmenize olanak sağlıyor. Bu adımları yapıp talep oluşturduktan sonra birkaç gün içinde bu bilgiler indirilmeye hazır hale getirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR