Kapat

YENİ NETFLİX DİZİSİ – The End Of The F***ing World

Anasayfa
Sinema / Dizi YENİ NETFLİX DİZİSİ – The End Of The F***ing World

Kah gülerken kah eğlenmek istediğimiz diziler hep mazide kaldı sanıyoruz değil mi? Kara mizah içeriklerini de bitti sanıyorduk ama bu dizi olmuş.

 

HarbiOha ekibi olarak diziyi izledik ve kahkahalara boğulduk. James’in psikopat halleri bizleri adeta gülme krizine soktu. Alyssa’nın eğlenceli ve bitirici tavırları adeta mükemmeldi. Ya siz olsanız ne yapardınız? 2 genç bir başınıza yollara düştünüz cebinizde 15 dolar lokantada 50 dolarlık bir yemek yiyorsunuz. Tahmin etmesi bile heyecan verici. Diziyi izledik bitirdik biz beğendik. Müzikleri çok hoş ve nostaljik sizin de çok beğeneceğinize eminiz bizim için bu dizi olmuş.

Özet & detaylar: The End Of The F***ing World

17 yaşında bir genç olan James tam anlamıyla bir psikopattır. Çocukluğundan itibaren sıra dışı olmuş hep tehlikeli işlere kalkışmıştır. Okul hayatını pek sevmese de planı için kurban seçebileceği en ideal yerdir. Onlarca öğrenci arasından öldürebileceği birini aramaya başlayan James sonunda Alyssa’da karar kılar. Kurbanına önce güven vermesi gerektiğini düşünen James ona aşıkmış gibi davranmaya başlar. Alyssa, maceraya aç bir asidir. Yaşadıkları yerden sıkılmış yeni yerler keşfetmek, yeni maceralara atılmak ister. İkisinin baş başa çıkacakları bu yolculukta planını daha rahat uygulayabileceğini düşünen James, Alyssa ile yola koyulur. Talihsizliklerle dolu bu yolculukta planlar değişir ve James Alyssa’ya aşık olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR