Kapat

Yenilmezler 4 Yeni Bir Çağ Başlatacak!

Anasayfa
Sinema / Dizi Yenilmezler 4 Yeni Bir Çağ Başlatacak!

Marvel son zamanlarda oluşturduğu sinema evrenine küçük bir ara vererek kendini küçük bir sessizliğe aldı. Bu sessizliğin sonucu olağanüstü bir film olabilir mi acaba?

Evet Yenilmezler filmini izledik. Beğendik de, marjinal bir senaryo olmuştu zaten bundan bir çok kez bahsettik. Şimdi de Yenilmezler 4’ten bahsetme vakti. 26 Nisan 2019 Tarihinde çıkacak olan Yenilmezler 4 diğer Avengers aleminden hatta diğer Marvel filmlerinden çok farklı olacağı söyleniyor. Zaten sarkastik yapımları da önde eden bu evren bana kalırsa bir sonraki serisinde Bilim Kurgu’ya yönelik olacağına benziyor çünkü o kadar fazla teori dolanıyor ki bunların çoğu Fantastik sinema evreninden çıkmaya başlıyor. Teorileri sondaki metinde kısa bir şekilde bahsedeceğim daha uzun bir versiyonunu bir sonraki haberde paylaşacağım. Evet arkadaşlar son olarak da her kuruluş olarak biz “Harbi Oha” ekibi olarak küçük bir tatile girdik. Haberlerimizi detay içeren bir düzene sokma uğraşı içerisindeyiz. Takipte kalın.

1) Teoriye göre zamanda yolculuğun söz konusu olmasının en güçlü kanıtı gelen set fotoğrafları. Örneğin Kasım’da gelen set karelerinde, serinin şimşek tanrısı Thor’u Chris Hemsworth ve Thor’un üvey kardeşi Loki rolündeki Tom Hiddleston‘ı 2012 yapımı “Yenilmezler”deki halleriyle görüyoruz. Frank Grillo’nun canlandırdığı Crossbones karakteri de, seride ölmüş olmasına rağmen 3. devam halkasında boy gösterecek.

2) Son günlerde gelen set karelerinde Kaptan Amerika’yı canlandıran Chris Evans’ı “Yenilmezler” filmindeki eski üniformasıyla görüyoruz. Kaptan Amerika, Iron Man ve Ant-Man’in ortak set karelerinde, hepsinin elinde teknolojik bir aletin bağlı olduğu dikkat çekiyor.

3) Teoriye göre Yenilmezler ve Thanos arasında gerçekleşen çatışmada çok ağır sonuçlar yaşanacak ve kahramanlarımız yaşananları düzeltmek amacıyla geçmişe gidecek. Son dönemde Marvel’ın cenazede yas tutacak karakterler için başlattığı oyuncu seçmeleri de bunun bir işareti olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR