Kapat

YouTube Genel Merkezine Silahlı Saldırı: 4 Kişi Yaralandı!

Anasayfa
YouTube Haberleri YouTube Genel Merkezine Silahlı Saldırı: 4 Kişi Yaralandı!

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan YouTube’un ana merkez kampüsünde silahlı saldırı yapıldı. Saldırgan vurularak öldürüldü. 1’i ağır 3 kişi yaralandı!

ABD lokasyonu, dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan YouTube’un genel merkezine az önce silahlı saldırı yapıldı. Açıklamada, Özel timler ve polis ekiplerinin bölgeye intikal ettiği ve vatandaşların bölgeye yaklaşmamaları gerektiği belirtildi.

Çalışanlar Barikat Kurdu!

ABD basınından aldığımız bilgilere göre, kampüsteki bazı çalışanların silah seslerinden sonra ana merkezi terk ettikleri bazıları ise eşyalarla barikat kurdukları açıklandı. Bölgeden ABD televizyonlarına yansıyan ilk görüntülerde, binalardan çıkan yüzlerce çalışan üstleri polis memurları tarafından arandıktan sonra güvenli bölgeye götürüldü.

YouTube’un sahibi olan Google’dan yapılan açıklamada, şirketlerin yetkililerle koordine halinde olduğu ve resmi bilgilerin elde edilmesinin ardından kamuoyuna bilgi verileceği kaydedildi. Reuters’ın son dakika olarak duyurduğu habere göre; yaralılar hastaneye kaldırıldı.

Şimdilik bilgiler bu kadar. Yeni bilgiler geldikçe sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR