Kapat

YouTube’a neden erişim sağlanamıyor? YouTube Çöktü mü?

Anasayfa
YouTube Haberleri YouTube’a neden erişim sağlanamıyor? YouTube Çöktü mü?

Gün geçmiyor ki YouTube’da sıkıntılar azalmasın. Genelde yılda bir kaç sefer alışkın olduğumuz 500 Internal Server Error hatası yine karşımıza çıkıyor. Peki YouTube çöktü mü? Neden erişim sağlanmıyor?

YouTube kullanıcıları akşam saatlerine doğru kanallarına girmeye çalıştıkları zaman bir sorunla karşılaştılar. Kendi kanallarına girdikleri zaman “500 Internal Server Error” ile karşılaştılar. Bu hata geçen sene de karşımıza çıkmıştı ve sorun düzeltilmişti. Bu seferki hata yaklaşık 4 saattir bulunuyor.  Aynı sorun mobil içinde geçerli. Mobil uygulamadan kanalınıza girmeye çalıştığınız zaman açılmıyor ve server hatası veriyor.

Sadece Türkiye Değil!

Avrupa’da Almanya en çok rahatsızlık bildiren ülkeler arasında yer alıyor. Etkilenen kullanıcılar temel olarak videoları görüntüleme, arama ve giriş yapma sorunları bildiriyor. Bununla birlikte, diğer kullanıcıların işlevleri ile ilgili hiçbir sorunları yok. Şu anda sadece Youtube üzerindeki mevcut videolara sorunsuz erişim sağlanabiliyor.

 

YouTube, “500 Internal Server Error” hatası ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı. Önümüzdeki saatlerde bu sorunun düzeleceğini tahmin ediyoruz ve YouTube tarafından açıklama yapılmasını bekliyoruz.

GÜNCELLEME: An itibariyle YouTube’a girilmeme sorunu düzelmiştir. Kullanıcılar artık giriş sağlayabilmekte!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR