Kapat

YouTuber Şeyda Erdoğan, Paranormal Korkunç Bir Olayın İçerisinde !

Anasayfa
YouTube Haberleri YouTuber Şeyda Erdoğan, Paranormal Korkunç Bir Olayın İçerisinde !
Çoğunuzun Enes Batur’un Hayal Mi Gerçek Mi ? filmi ile tanıdığınız Şeyda Erdoğan, çektiği bir vlog içerisinde arkada gözüken korkutucu bir silüetin onu izlediği fakat ne olduğu bilinmediği bir olay ile karşı karşıya takipçileri ve olayı duyan herkes çok farklı şeyler söylüyor !

Öncelikle olayı daha iyi kavrayabilmeniz için aşağıya bıraktığımız Şeyda Erdoğan’ın olayı en başından anlattığı videoyu izlemeniz olayı daha iyi kavramanıza yardımcı olacaktır, videoyu izledikten sonra yazıları okumaya devam edebilirsiniz 🙂

Ülkemizde yapılan çoğu korkunç filmlerde bu tarz silüetler filmlerde çokça konu olmuştur ama hepimiz “bunlar sadece filmler olur ya” gibi cümlelerle kesiştirip atarız ve pek önemsemeyiz ama unutmayalım ki insanların başına mucizevi olaylar gelebilir biz görmediğimiz için inanmayız fakat inanmak için bir pay bırakmamız gerekir.

İnsanoğlu ruhani varlıkları ne yazık ki göremez fakat kameralar, x-ray cihazları göremez diye bir açıklama yok, bizler ruhani varlıklar tarafından sürekli izlenmekteyiz bunun bilincinde olsakta olmasakta onları göremiyoruz fakat olayları kayıt edebilen bu cihazlarda onlar görünemez mi ? görülebilir veya görülemez bu kanıtlanması zor bir durum fakat bu olaya bir çok şey denilecektir.

Bu olayı siz değerli HarbiOha okurları ile paylaşmak ve sizin de düşüncelerinizi öğrenmek istedik peki sizler bu durum hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR