Kapat

YouTube’un Çevrimdışı Video Özelliği Daha Fazla Ülkeye Yayılıyor

Anasayfa
YouTube Haberleri YouTube’un Çevrimdışı Video Özelliği Daha Fazla Ülkeye Yayılıyor
YouTube geliştirilmeye devam ediyor. Video izleme platformu YouTube’a çevrimdışı desteği geldi. Eklenen son özellik videoların çevrimdışıyken izlenmesine olanak sağlıyor.

YouTube’a birçok video platformunda olan ve kullanıcıların heyecanla beklediği çevrimdışı modu özelliğini ekledi. Yeni özellik sayesinde akıllı telefonda videolar internet olmadan da izlenebilecek.

YouTube Android uygulamasına yeni gelen özellik sayesinde videoları istenilen çözünürlükte telefona indirebilmek mümkün. Bu özellikle birlikte veri tasarrufu sağlamak da mümkün hale gelecek. Kullanıcılar Wi-Fi bağlantısıyla videoları indirip daha sonra izleyebilecek.  İndirmeleri kütüphane bölümüne yeni eklenen İndirmeler sekmesi altından takip edebiliyorsunuz. İndirme işlemi gerçekleştiğinde videoları oradan duraklatabilir veya izleyebilirsiniz.

Özellik henüz bütün bölgelerde açık değil. Şu an sadece Hindistan, Irak ve Lübnan’da kullanılabilir durumda. İndirme düğmesinin müzik videoları için devre dışı bırakıldığını belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR