Kapat

Zach King İstanbul’a Geldi! Beyaz Show’a Çıktı!

Anasayfa
HABERLER Zach King İstanbul’a Geldi! Beyaz Show’a Çıktı!

Dünyaca ünlü olan Amerikalı sihirbaz Zach King, Dün İstanbul’a geldi. İstanbul’da kamera hilelerini gösterdi. Zach King’e ilgi yoğundu.

YouTube ve diğer sosyal medya ağlarında ilizyon tarzında videolar çeken Zach King, dün İstanbul’a geldi. YouTube’de 2.4 milyon, İnstagram’da ise 24 milyon takipçisi bulunan King’e ilgi çok büyüktü. Yaptığı videolarda kamera ve montaj hilesi kullanarak gerçek olmayan sihirbazlığı gerçeğe dönüştürerek eğlenceli videolar çıkarıyor. Bugün İstanbul’a gelen ve basınla bir araya gelen Zach King, toplantıda geçmişinden bahsederken, videoları nasıl çektiklerini de gösterdi

Sosyal medya ile arası olmayan kişilerde göz aşinalığınız olabilir. Bunun sebebi Türk Hava Yolları reklamında oynamıştı. Reklam filminde değişik ilizyonlar yaparak yolcuların nasıl davranmaları gerektiğini eğlenceli bir şekilde göstermişti.

Beyaz Show’a Konuk Oldu!

Zach King, 7 nisan 2018 tarihinde canlı olarak Beyaz Show Talkshow’una konuk oldu. Programda Zach King hakkında merak edilen konular konuşuldu. Videoları izlendi. Zach King’e acı biber ikram ettiler ardından ayran ikram ettiler. Çok eğlenceli bir program geçti. Zach King “Türk insanları gerçekten bir çok duyguyu aynı anda yaşayabilen neşe insanlar. Amerika’daki talkshowlarda da keşke böyle bir şey olsa” dedi.

Turkish Zach King’de Oradaydı: Sam Çakmak

Türkiye’de geçen yaz döneminde ünlü olan Türkish Zach King lakabı ile tanıdığımız Sam Çakmak’da Beyaz Show da seyirciler arasındaydı. Beyaz, Sam Çakmak’ı “Gelecek yılki Beyaz Show’da benimle birlikte çalışır mısın?” diye teklif sundu. Sam Çakmak kabul etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR