Kapat

Zengin olmak için akrep yetiştiriyorlar!

Anasayfa
HABERLER Zengin olmak için akrep yetiştiriyorlar!

İran’ın Meşhed kentindeki bir evde tam tamına 3 bin akrep ele geçirildi. Yasa dışı akrep yetiştirilen bu evde geçen ay da 12 bin akrep ele geçirilmişti. Bir gram akrep zehrine 8 ile 10 bin dolar arası alıcı bulunuyor.

Horasan Rezevi eyaleti Çevre Koruma Müdürü Ebulfazl Şabani, Meşhed kentinde yasa dışı akrep yetiştiriciliği yapıldığı gerekçesiyle bir eve baskın düzenlendiğini söyledi.

MESKUN MAHALDE AKREP YETİŞTİRİYORLAR

Mehr haber ajansına göre Şabani, baskının ardından evde 3 bin akrebin ele geçirildiğini belirtti. Operasyonun bir hafta süren takibin ardından gerçekleştiğini ifade eden Şabani, çevre koruma memurlarının emniyet güçleri eşliğinde baskın düzenlediği evde akrep yetiştiren kişinin, ilgili makamlardan kanuni izinleri almadığını vurguladı.

GRAMI 10 BİN DOLAR

Aynı kentte geçen ay bir eve düzenlenen baskında da 12 bin akrep ele geçirildiği belirtilen haberde, bir gram akrep zehrinin 8 ila 10 bin dolar arasında alıcı bulduğu kaydedildi. İnsanlar yasa dışı kaynaklar ile zengin olmak yerine radikal sonuçlar doğuracak gelişimlerde bulunmaları gerekiyor.

Kaynak: Sabah.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÇOK TIKLANANLAR